Homepage

Few words about me…

I am an experienced professional and very pleasant woman who takes care of your skin and hair. Pride in sensitive approach to each client and explaining everything step by step. I use highly professional hypoallergenic cosmetics, so do not worry. I am the owner of a beauty studio, where in addition to a skin advice and make-up also offer courses for women and make-up artists who want to know how to make up.

make-up for all occasions
make-up classes
cosmetic consultancy
hairstyling
face & bodypainting
special effects

Learn to make up

kurzy

Minikurz líčení

Kurz líčení max. pro dvě osoby v délce 90 minut. Naučíte se péči o pleť, základní typy líčení a výběr správných odstínů líčidel. Vlastní líčidla nejsou potřeba, k dispozici bude profesionální dekorativní a pěstící kosmetika.

1300,- / osoba

Rychlokurz líčení

Individuální kurz, kde se během 90 minut naučíte základní péči o pleť a líčení – denní, večerní, nebo kouřové (dle Vašeho výběru). Vlastní líčidla nejsou potřeba, k dispozici bude profesionální dekorativní a pěstící kosmetika.

1500,-

Jednodenní kurz líčení

Jednodenní kurz líčení max. pro 6 osob. Naučíte se péči o pleť, denní, večerní, kouřové líčení a výběr správných odstínů líčidel pro Vaši vlastní potřebu. Vlastní líčidla nejsou potřeba, k dispozici bude profesionální dekorativní a pěstící kosmetika.

2500,- / osoba

Dvoudenní kurz líčení

Dvoudenní kurz líčení max. pro 6 osob. Naučíte se péči o pleť, denní, večerní, kouřové, svatební, naturel, foto líčení, modelace obličeje a výběr správných odstínů přímo pro Vás nebo pro ostatní. Líčení probíhá na modelkách. Vlastní líčidla nejsou potřeba, k dispozici bude profesionální dekorativní a pěstící kosmetika. Vhodné pro začátek kariéry profesionální vizážistky, kurz je v rozsahu rekvalifikačního.

6500,- / osoba

Kontaktujte mě

+420 702 270 729
pink.world@email.cz

Adresa studia: Sokolovská 50, Praha 8 – Karlín
Otvírací doba: dle dohody