Úvodní stránka

Pár slov o mně…

...zkušená profesionálka a velice příjemná žena, která se postará o Vaši pleť a účes. Zakládám si na citlivém přístupu ke každé klientce a vše vysvětluji krok za krokem. Používám vysoce profesionální hypoalergenní kosmetiku, takže se nemusíte ničeho bát. Sama jsem majitelkou kosmetického studia, ve kterém kromě pleťového poradenství a líčení nabízím také kurzy pro ženy i vizážistky, které (se) chtějí umět líčit.

makeup pro všechny příležitosti
kurzy líčení
kosmetické poradenství
úprava účesu
face & bodypainting
speciální efekty

Naučte se líčit

kurzy

Minikurz líčení

Kurz líčení max. pro dvě osoby v délce 90 minut. Naučíte se péči o pleť, základní typy líčení a výběr správných odstínů líčidel. Vlastní líčidla nejsou potřeba, k dispozici bude profesionální dekorativní a pěstící kosmetika.

1300,- / osoba

Rychlokurz líčení

Individuální kurz, kde se během 90 minut naučíte základní péči o pleť a líčení – denní, večerní, nebo kouřové (dle Vašeho výběru). Vlastní líčidla nejsou potřeba, k dispozici bude profesionální dekorativní a pěstící kosmetika.

1500,-

Jednodenní kurz líčení

Jednodenní kurz líčení max. pro 4 osoby. Naučíte se péči o pleť, denní, večerní, kouřové líčení a výběr správných odstínů líčidel pro Vaši vlastní potřebu. Vlastní líčidla nejsou potřeba, k dispozici bude profesionální dekorativní a pěstící kosmetika.

1500,- / osoba

Dvoudenní kurz líčení

Dvoudenní kurz líčení max. pro 6 osob. Naučíte se péči o pleť, denní, večerní, kouřové, svatební, naturel, foto líčení, modelace obličeje a výběr správných odstínů přímo pro Vás nebo pro ostatní. Líčení probíhá na modelkách. Vlastní líčidla nejsou potřeba, k dispozici bude profesionální dekorativní a pěstící kosmetika. Vhodné pro začátek kariéry profesionální vizážistky, kurz je v rozsahu rekvalifikačního.

6500,- / osoba

Kontaktujte mě

+420 702 270 729
pink.world@email.cz

Adresa studia: Sokolovská 50, Praha 8 – Karlín
Otvírací doba: dle dohody